Jdi na obsah Jdi na menu
 


Crysis - Cudovy

25. 4. 2009

Víme že na ostrově můžeme potkat želvy, Korejce, mimozemšťany atd. Dnes se ale podíváme na to kde tihle všichni (no dobře želva ne) bydlí, vyrábí, plánují a tak.

ALIEN ENERGY SITE
Dá se říci taková vetřelecká elektrárna (vetřelec=alien=mimozemšťan). Odtud se bere energie pohánějící to co vetřelci zrovinka potřebují. Nějaké bližší informace nejsou. Nepodařilo se nám navázat s vetřelci kontakt a poptat se.

Crysis budovy
WAR FACTORY
Moje oblíbená narychlo spíchnutá továrna na mohutnou válečnou techniku. Patří Korejcům (taky podle toho vypadá). Tady si ti kluci šikmoocí kutí tanky, obrněné vozy atd. Rozhodně nezbytná stavba!

Crysis budovy
AUTOTURRETS
Automatické obranné věže, nejlepší způsob jak se ubránit nepřátelskému útoku a ani se nehnout od .... (doplňte si sami). Věže sou vyzbrojeny opravdu nekompromisní palebnou silou a tak je jejich jediná slabina v nemožnosti se pohybovat a samozřejmě se také neobejdou bez nějakého šikuly s francouzákem.

Crysis budovy
AVIATION FACTORY
Pokračujeme další narychlo postavenou továrnu - Made by Korea. Tentokrát na leteckou vojenskou techniku. Helikoptéry velké, malé, různá průzkumná zařízení atd. Můžeme si všimnou i přistávacích ploch pro chvíle oprav a odpočinku.

Crysis budovy
BARRACKS
Opravdu nezbytná budova, zde jsou ubytovaní vojáci, kteří zrovna nejsou ve službě. Samozřejmostí je výroba Korejci (opět je to vidět). V kasárnách najdeme vše pro potřeby posádky, sociální zařízení, ubytovací prostory, jídelnu a taky společenskou místnost pro chvilky nudy.

Crysis budovy
LIGHT VEHICLE FACTORY
Obdoba klasické válečné továrny s rozdílem že zde se vyrábí lehčí technika typu džíp nebo různě transportéry. Opět budova nezbytná pro přežití v bitevním nasazení.

Crysis budovy
NAVAL FACILITY
Když jsme už u víčtu výroby nesmíme zapomínat na techniku námořní, čluny, ponorky i přepravní lodě to vše najdeme zde. Vzhledem k poloze hry. OSTROV. Je námořnictvo důležité pro obranu zvenčí, když se zamyslíme proč asi hlavní hrdina skáče padákem a nepřijede na lodi? Podle mě za to může silná námořní obrana ostrova (nebo je prostě seskok lepší k utajení).

Crysis budovy
NK HEADQUATERS
Ano tohle je to místo kde tým vyvolených udělá rozhodnutí při jehož plnění nasazují život ti obyčejní pěšáci. Pokud pak budovu vezmeme z architektonického hlediska vidíme vysokou anténu pro komunikaci s vzdáleným okolím, samozřejmostí jsou betonové zdi zaručující ochranu a naprosto nezbytná je pak korejská vlajka :-)

Crysis budovy
PROTOTYPE FACILITY
Budova, ve které se vědci zabývají možnostmi vylepšení boje. Ať už lepší výrobou voj. techniky nebo vylepšení samotných strojů. Nedá se ani vyloučit studium poražených vetřelců. (Pouze má domněnka!)

Crysis budovy
REINFORCEMENT BUNKER
Nejlepší přítel vojáka bojujícího proti přesile, poskytuje velkou šanci na přežití díky silné konstrukci, která vydrží téměř všechno, Navíc díky střílnám mohou vojáci ukrytí uvnitř i nadále kropit okolí sprškami nábojů.

Crysis budovy